Prečo si vybrať práve túto poradňu?

Opýtajte sa odborníka - položiť otázku advokátovi:


Právna poradňa online - Aký je postup?


Právna poradňa online - podmienky a výhody

Najčastejšie "obavy" klientov:

Ako vyzerá moja odpoveď?

Nedostanete odpoveď na pár riadkov, ale podrobný právny rozbor Vašej otázky. Uvediem Vám nielen, ako problematiku upravuje zákon, či súdna prax, ale hlavne Vám Vaše otázky zodpoviem “ľudskou” rečou. 

Uvedená odpoveď je len všeobecným modelovým príkladom a vzorom, akým spôsobom a v akom rozsahu odpovedám klientom. 

Právna poradňa online - Kto Vám odpovedá?

advokát bratislava patrik ozimanič
JUDr Patrik Ozimanič, advokát

“Klientom som počas svojej doterajšej praxe zodpovedal stovky otázok a pomohol vyriešiť rôzne druhy právnych problémov. Právne poradenstvo je jednou z mojich obľúbených súčastí advokácie. 

Teší ma, ak môžem zúžitkovať svoje vedomosti a skúsenosti a pomôcť klientovi vyriešiť problém. 

Klienti oceňujú na mojich radách najmä odbornosť, zrozumiteľnosť a snahu nájsť riziká a riešenia.  

Staňte sa súčasťou komunity spokojných klientov aj Vy.”

zodpovedaných otázok klientov
0 +
právna poradňa ozilegal právna poradňa online
Vynikajúce
Na základe 21 recenzií
barbora sultanovova
barbora sultanovova
2024-04-30
Pána advokáta Ozimaniča odporúčam na 100%. Maximálne profesionálny a zároveň ľudský prístup, všetky kroky jasne vysvetlené, pravidelné podávané informácie, vždy rýchla odpoveď. S jeho právnym zastupovaním som bola maximálne spokojná a ak by som v budúcnosti potrebovala opäť právnu pomoc, voľba je jasná.
Ján Kubina
Ján Kubina
2024-03-30
Pán doktor Ozimanič je odborník. Využil som jeho služby, robil pre mňa maximum, o všetkých krokoch ma informoval. Odporúčam
Roman Hudec
Roman Hudec
2024-02-26
Veľmi pekne ďakujem pánovi advokátovi Ozimaničovi za jeho pomoc. S jeho právnym zastupovaním som bol maximálne spokojný. Oceňujem jeho profesionalitu, svedomitosť a zároveň ľudskosť. Jeho služby môžem iba odporučiť.
Erika Cebulova
Erika Cebulova
2023-11-29
Pán advokát Patrik Ozimanič je veľmi milý, ľudský, ústretový a maximálne profesionálny.Hovorí jasne a hlavne k veci.Ak by som ho mala odporučiť tak všetkými desiatimi určite.Veľmi pekne ďakujem za všetko.....pomohol a poradil.Ak by som potrebovala opäť právnu pomoc určite by som ho oslovila .❤️
Ellý Black Mau
Ellý Black Mau
2023-10-27
Som veľmi spokojná za záujem zo strany advokáta.Vsetko pekne vysvetlil aj poradil a určite jeho služby budem vyhľadávať aj do budúcna !❤️
Jana Fischerová
Jana Fischerová
2023-09-17
Veľmi pekne ďakujem pánovi advokátovi, že mi tak rýchlo a promptne odpovedal a poradil. Predtým ako som spoznala pána advokáta Patrika, mala som zlé skúsenosti s právnikmi, snažili sa "vyťažiť" čo najviac peňazí odo mňa, pán Patrik mi ukázal, že sú aj právnici, ktorí kladú na 1.miesto skutočne pomôcť klientovi. On je skutočne TOP právnik a Človek s dobrým srdiečkom, empatický, ústretový, úprimný a priamy. Veľká vďaka za všetko, čo pre mňa urobil a pomohol mi.
Jozef Molčan
Jozef Molčan
2023-09-14
Veľmi rýchla komunikácia, zrozumiteľné a vecne podané informácie, jednoducho vysvetlené aj pre neprávnika, rozhodovanie iba na základe faktov, nie na pocitoch tak, ako to u advokáta má byť. Predostreté viaceré možnosti riešenia,. Náš prípad bol vyriešený expresne a určite v prípade potreby už vieme, na koho sa máme obrátiť.
Monika Landlova
Monika Landlova
2023-09-01
Pán advokát JUDr Ozimanič mi do 5 minút pomohol v riešení môjho problému, rozsiahlo a presne dal možnosti ako svoj problém viem riešiť.. Veľmi pekne mu ďakujem:)