JUDr. Patrik Ozimanič | Advokát bratislava

Dokumenty a zmluvy

Dokumenty a zmluvy, resp. ich vypracovanie a kontrola sú ďalšou typickou náplňou práce advokátov. Advokát Vám vie pomôcť vypracovať alebo skontrolovať návrh na súd, či iný orgán, pripraviť zmluvu alebo ju skontrolovať (spripomienkovať). Kvalitu návrhu a zmluvy neradno podceňovať. Možno ušetríte peniaze, ale len na začiatku. Môže sa stať, že nesprávne ošetrené práva a povinnosti Vás v budúcnosti “dobehnú” a prídete o oveľa viac peňazí. 

Dokumenty a zmluvy – KONTROLA:

Kupujete byt alebo dom? Povedal Vám zhotoviteľ stavby, že v decembri budete bývať, december prešiel ako voda a Vy ste stále v nájme? Alebo je Váš prípad, že vklad už kataster povolil a Vy sa neviete domôcť kúpnej ceny? Dôvodom mohla byť práve aj nesprávne nastavená zmluva., ktorá chráni len jednu stranu. Ak nerozumiete tomu čo sa v zmluve píše, neriaďte sa emóciami a radšej sa poraďte. Verte mi, textu nestačí rozumieť. Musíte poznať právne dôsledky a riziká. Nehnuteľnosť nekupujete na mesiac, ale na niekoľko rokov a nestojí pár eur. Dôkladná kontrola zmluvy Vám vie ušetriť niekedy aj tisíce eur a vyhnúť sa súdnemu sporu.

Dokumenty a zmluvy – VYPRACOVANIE:

Chcete uzavrieť zmluvu a neviete, čo by mala obsahovať? Každá zmluva má svoje náležitosti, inak môže byť neplatná. Hovoríte si, že nepotrebujete advokáta na vypracovanie zmluvy alebo návrhu na súd, keď internet je plný vzorov? Bude to znieť ako klišé, ale skutočne to neodporúčam robiť. Zmluva aj návrh sa vždy robí na mieru klientovi. To čo je výhodné pre jednu osobu, nemusí byť výhodné pre Vás.

Môžete si vybrať z právnych balíčkov na najčastejšie typy zmlúv (darovacia, či kúpna zmluva na byt, dom, pozemok atď.) Pokiaľ máte záujem o zmluvu (dokument), ktorý sa nenachádza medzi právnymi balíčkami, napíšte mi prosím a dohodneme sa.

Nenašli ste, čo ste hľadali? 

Potrebujete vypracovať alebo skontrolovať iný typ dokumentu / zmluvy? Napíšte mi a dohodneme sa.
dokumenty a zmluvy kontrola dokumentu advokatom
Vynikajúce
Na základe 21 recenzií
barbora sultanovova
barbora sultanovova
2024-04-30
Pána advokáta Ozimaniča odporúčam na 100%. Maximálne profesionálny a zároveň ľudský prístup, všetky kroky jasne vysvetlené, pravidelné podávané informácie, vždy rýchla odpoveď. S jeho právnym zastupovaním som bola maximálne spokojná a ak by som v budúcnosti potrebovala opäť právnu pomoc, voľba je jasná.
Ján Kubina
Ján Kubina
2024-03-30
Pán doktor Ozimanič je odborník. Využil som jeho služby, robil pre mňa maximum, o všetkých krokoch ma informoval. Odporúčam
Roman Hudec
Roman Hudec
2024-02-26
Veľmi pekne ďakujem pánovi advokátovi Ozimaničovi za jeho pomoc. S jeho právnym zastupovaním som bol maximálne spokojný. Oceňujem jeho profesionalitu, svedomitosť a zároveň ľudskosť. Jeho služby môžem iba odporučiť.
Erika Cebulova
Erika Cebulova
2023-11-29
Pán advokát Patrik Ozimanič je veľmi milý, ľudský, ústretový a maximálne profesionálny.Hovorí jasne a hlavne k veci.Ak by som ho mala odporučiť tak všetkými desiatimi určite.Veľmi pekne ďakujem za všetko.....pomohol a poradil.Ak by som potrebovala opäť právnu pomoc určite by som ho oslovila .❤️
Ellý Black Mau
Ellý Black Mau
2023-10-27
Som veľmi spokojná za záujem zo strany advokáta.Vsetko pekne vysvetlil aj poradil a určite jeho služby budem vyhľadávať aj do budúcna !❤️
Jana Fischerová
Jana Fischerová
2023-09-17
Veľmi pekne ďakujem pánovi advokátovi, že mi tak rýchlo a promptne odpovedal a poradil. Predtým ako som spoznala pána advokáta Patrika, mala som zlé skúsenosti s právnikmi, snažili sa "vyťažiť" čo najviac peňazí odo mňa, pán Patrik mi ukázal, že sú aj právnici, ktorí kladú na 1.miesto skutočne pomôcť klientovi. On je skutočne TOP právnik a Človek s dobrým srdiečkom, empatický, ústretový, úprimný a priamy. Veľká vďaka za všetko, čo pre mňa urobil a pomohol mi.
Jozef Molčan
Jozef Molčan
2023-09-14
Veľmi rýchla komunikácia, zrozumiteľné a vecne podané informácie, jednoducho vysvetlené aj pre neprávnika, rozhodovanie iba na základe faktov, nie na pocitoch tak, ako to u advokáta má byť. Predostreté viaceré možnosti riešenia,. Náš prípad bol vyriešený expresne a určite v prípade potreby už vieme, na koho sa máme obrátiť.
Monika Landlova
Monika Landlova
2023-09-01
Pán advokát JUDr Ozimanič mi do 5 minút pomohol v riešení môjho problému, rozsiahlo a presne dal možnosti ako svoj problém viem riešiť.. Veľmi pekne mu ďakujem:)