JUDr.Patrik Ozimanič | Advokát bratislava

advokát kontakt

Zastupovanie klientov

Zastupovanie klientov je jednou zo základných činností advokátov. Keď sa povie advokát, asi si väčšina z nás predstaví súdnu sieň a filmy, kde sa zvádza teatrálny súboj. No realita je iná. Súdne pojednávanie má svoje pravidlá a nefunguje to, ako vo filme. 

Každý sme dobrý v niečom inom. Nikto nemôže dokonale ovládať všetko. Koľkokrát za život sa človek ocitne na súde alebo polícii? Niekto možno nikdy, niekto zase viac, než by chcel. 

Preto pokiaľ Vám hrozí súdne konanie, alebo ho chcete začať a neviete ako na to, neviete čo na súde hovoriť a nehovoriť a hlavne kedy, napíšte mi a pomôžem Vám. 

Pojednávania mám z advokátskej práce asi najradšej. Každému pojednávaniu, či výsluchu musí predchádzať dobrá príprava, aby človek neostal zaskočený. Nie nadarmo sa hovorí, ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. Počas doterajšej praxe som absolvoval množstvo pojednávaní v rôznych typoch sporov a skúsenosti z nich sú skutočne na nezaplatenie. 

Ak potrebujete mať pri sebe advokáta, ktorý vie, v správny čas prehovoriť, no najmä to, kedy je lepšie radšej mlčať a advokáta, ktorého ste si vybrali Vy sami a nepridelil Vám ho niekto iný, napíšte mi.

 
zastupovanie klientov, advokát, prechod pre chodcov, súd

V akých konaniach Vás viem zastupovať?

Aký je postup a cena?

Predtým, než je vôbec môžné prevziať zastúpenie je potrebné o prípade získať potrebné informácie a detaily. Následne prípad analyzovať, stanoviť predbežnú stretégiu a pritom upozorniť klienta riziká a možnosti.

Na to je ideálna konzultácia s advokátom, kde môžeme prediskutovať základné informácie, problémy, riziká a načrtnúť prípadný postup. Až po konzultácii viem vyhodnotiť časovú a odbornú náročnosť prípadu, stanoviť možný postup a tiež cenové podmienky zastupovania.  

Preto pokiaľ máte záujem o zastupovanie v nejakom konaní dovoľujem si Vás požiadať o objednanie konzultácie, aby sme sa o prípade najskôr porozprávali. 

Ak budete mať následne záujem o zastupovanie, pošlem Vám cenovú ponuku a Vy sa rozhodnete, či s ňou súhlasíte, alebo nie. V prípade, ak sa dohodneme na zastupovaní, cenu konzultácie zohľadním a odpočítam od odmeny za prvý úkon právnej služby.

Vynikajúce
Na základe 16 recenzií
Ellý Black Mau
Ellý Black Mau
2023-10-27
Som veľmi spokojná za záujem zo strany advokáta.Vsetko pekne vysvetlil aj poradil a určite jeho služby budem vyhľadávať aj do budúcna !❤️
Jana Fischerová
Jana Fischerová
2023-09-17
Veľmi pekne ďakujem pánovi advokátovi, že mi tak rýchlo a promptne odpovedal a poradil. Predtým ako som spoznala pána advokáta Patrika, mala som zlé skúsenosti s právnikmi, snažili sa "vyťažiť" čo najviac peňazí odo mňa, pán Patrik mi ukázal, že sú aj právnici, ktorí kladú na 1.miesto skutočne pomôcť klientovi. On je skutočne TOP právnik a Človek s dobrým srdiečkom, empatický, ústretový, úprimný a priamy. Veľká vďaka za všetko, čo pre mňa urobil a pomohol mi.
Jozef Molčan
Jozef Molčan
2023-09-14
Veľmi rýchla komunikácia, zrozumiteľné a vecne podané informácie, jednoducho vysvetlené aj pre neprávnika, rozhodovanie iba na základe faktov, nie na pocitoch tak, ako to u advokáta má byť. Predostreté viaceré možnosti riešenia,. Náš prípad bol vyriešený expresne a určite v prípade potreby už vieme, na koho sa máme obrátiť.
Monika Landlova
Monika Landlova
2023-09-01
Pán advokát JUDr Ozimanič mi do 5 minút pomohol v riešení môjho problému, rozsiahlo a presne dal možnosti ako svoj problém viem riešiť.. Veľmi pekne mu ďakujem:)
Zuzana Hašková
Zuzana Hašková
2023-08-01
Určite odporúčam poradil mi vo všetkom.
Vladimír Dlugoš
Vladimír Dlugoš
2023-06-21
Moja skúsenosť je velmi dobrá. Odpoveď na moje otázky bola rýchla a jasná. Rozhodne odporúčam
Jana Gestingerová
Jana Gestingerová
2023-05-23
Ďakujem pánovi advokátovi za konzultáciu. Jeho reakcia bola rýchla a svojimi radami veľmi pomohol. Jeho odbornosť, ľudský prístup a ochota pomôcť bola pre mňa neoceniteľná. Ak máte právny problém, neváhajte ho osloviť. Určite vám pomôže zorientovať sa v probléme a nájsť možné riešenie.
Karin Heráková
Karin Heráková
2023-04-18
Pán advokát nám velmi dobre poradil 🙂 spokojnosť istá 🙂 chválim ho za jeho ludský prístup 🙂