Advokát kontakt

Email
advokat@ozilegal.sk
Mobil
+421 908 367 178

(PO-PIA od 9:00 do 15:00)
Adresa
JUDr. Patrik Ozimanič, advokát
Dúbravská cesta 2,
841 04 Bratislava
Zapísaný v zozname advokátov
registrané číslo advokáta: 8398

IČO: 54 345 511

Advokát kontakt - Ako sa ku mne dostanete?

Ak preferujete osobný kontakt s advokátom, môžeme Váľ právny problém prekonzultovať aj osobne. 

POZOR – na osobnom stretnutí je potrebné sa vopred dohodnúť!

Moja advokátska kancelária sa nachádza v Bratislave na adrese Dúbravská cesta 2 (na tzv. Patrónke), v komplexe budov Westend, konkrétne v budove Westend Tower na 8.poschodí. 

Ak pôjdete autom, tak na svetelnej križovatke odbočte ku komplexu budov Westend (resp. SAV) a na kruhovom objazde použite 3 výjazd. Budova sa nachádza úplne na konci. Na parkovanie môžete využiť parkovisko pri budove Westend Tower (po pravej strane hľadajte na múriku nápis – parkovanie pre návštevníkov) alebo môžete využiť napr. parkovisko v komlpexe Westend.

Pokiaľ cestujete MHD, dostupnosť je ešte jednoduchšia. Stačí vystúpiť na zastávke Patrónka. Ak cestujete smerom z Lamača, tak na zastávke prejdete cez podchod a ocitnete sa pred budovou Westend Tower. Ak cestujete smerom z centra mesta do Lamača (Dúbravky) a vystúpite na zastávke, prejdite podchodom na opačnú stranu a vyjdite z podchodu (nie na zastávku), ale smerom k budove Westend Tower. 

Na autobusovú zastávku Patrónka idú tieto autobusové spoje: 21, 25, 30, 37, 42, 43, 45, 47, 63, 83, 84, 92, 130, 192, 205, 209, 215, 219, 245, 250, 251, 269, 299

Na recepcii povedzte, že idete za advokátom JUDr. Patrikom Ozimaničom na 8. poschodí.

Potom mi zazvoňte na zvonček, ktorý sa pravej strane pri výťahoch. 

Keď sa pohodlne usadíte, môžeme začať a prediskutovať Váš právny problém.

Verím, že spoločne nájdeme vhodné riešenie Vašej situácie.

Advokát kontakt - pracovná doba

Právne služby poskytujem od Pondelka do Piatka v čase od 8:00 do 17:00. Mimo uvedeného času len výnimočne a po dohode s klientom.

Moja pracovná doba sa však líši v závislosti od pracovných povinností. Nie vždy som osobne prítomný v kancelárii, pretože som napr. na stretnutí, prípadne pojednávaní. Preto ma nie vždy nájdete osobne v kancelárii.  

Ak máte záujem o osobné stretnutie, je vždy potrebné vopred dohodnúť presný dátum a čas.

V prípade záujmu o moje právne služby si môžete rezervovať termín na osobnú konzultáciu. V ostatných prípadoch ma prosím vopred kontaktujte na advokat@ozilegal.sk

Ďakujem za pochopenie.

Teším sa na stretnutie s Vami. 

JUDr. Patrik Ozimanič, advokát 

advokát bratislava patrik ozimanič

Nájdete ma aj na sociálnych sieťach

Vynikajúce
Na základe 21 recenzií
barbora sultanovova
barbora sultanovova
2024-04-30
Pána advokáta Ozimaniča odporúčam na 100%. Maximálne profesionálny a zároveň ľudský prístup, všetky kroky jasne vysvetlené, pravidelné podávané informácie, vždy rýchla odpoveď. S jeho právnym zastupovaním som bola maximálne spokojná a ak by som v budúcnosti potrebovala opäť právnu pomoc, voľba je jasná.
Ján Kubina
Ján Kubina
2024-03-30
Pán doktor Ozimanič je odborník. Využil som jeho služby, robil pre mňa maximum, o všetkých krokoch ma informoval. Odporúčam
Roman Hudec
Roman Hudec
2024-02-26
Veľmi pekne ďakujem pánovi advokátovi Ozimaničovi za jeho pomoc. S jeho právnym zastupovaním som bol maximálne spokojný. Oceňujem jeho profesionalitu, svedomitosť a zároveň ľudskosť. Jeho služby môžem iba odporučiť.
Erika Cebulova
Erika Cebulova
2023-11-29
Pán advokát Patrik Ozimanič je veľmi milý, ľudský, ústretový a maximálne profesionálny.Hovorí jasne a hlavne k veci.Ak by som ho mala odporučiť tak všetkými desiatimi určite.Veľmi pekne ďakujem za všetko.....pomohol a poradil.Ak by som potrebovala opäť právnu pomoc určite by som ho oslovila .❤️
Ellý Black Mau
Ellý Black Mau
2023-10-27
Som veľmi spokojná za záujem zo strany advokáta.Vsetko pekne vysvetlil aj poradil a určite jeho služby budem vyhľadávať aj do budúcna !❤️
Jana Fischerová
Jana Fischerová
2023-09-17
Veľmi pekne ďakujem pánovi advokátovi, že mi tak rýchlo a promptne odpovedal a poradil. Predtým ako som spoznala pána advokáta Patrika, mala som zlé skúsenosti s právnikmi, snažili sa "vyťažiť" čo najviac peňazí odo mňa, pán Patrik mi ukázal, že sú aj právnici, ktorí kladú na 1.miesto skutočne pomôcť klientovi. On je skutočne TOP právnik a Človek s dobrým srdiečkom, empatický, ústretový, úprimný a priamy. Veľká vďaka za všetko, čo pre mňa urobil a pomohol mi.
Jozef Molčan
Jozef Molčan
2023-09-14
Veľmi rýchla komunikácia, zrozumiteľné a vecne podané informácie, jednoducho vysvetlené aj pre neprávnika, rozhodovanie iba na základe faktov, nie na pocitoch tak, ako to u advokáta má byť. Predostreté viaceré možnosti riešenia,. Náš prípad bol vyriešený expresne a určite v prípade potreby už vieme, na koho sa máme obrátiť.
Monika Landlova
Monika Landlova
2023-09-01
Pán advokát JUDr Ozimanič mi do 5 minút pomohol v riešení môjho problému, rozsiahlo a presne dal možnosti ako svoj problém viem riešiť.. Veľmi pekne mu ďakujem:)